Blog Title

Browse by category:

Banke

Safcoin

Neil Ferreira

073 039 7810

neil@safcoin.co.za

FNB OTM

Standard Bank OTM

Nedbank OTM

ABSA

Een van Suid-Afrika se grootste finansiele instansies,  bied persoonlike en besigheids dienste aan. Krediet kaarte, beleggings geleenthede, finansiele bestuur en beplanning,  asook  bekostigbare versekering, kan hier verkil word.

Hester Clasen
044 601 1900
hestercl@absa.co.za
www.absa.co.za

Eiendomsagente

Century 21

Eiendomsagentskap

Theresa Marais

082 245 1142

Theresa.marais@century21.co.za

Harcouts Properties

Verkoop en verhuring van eiendomme.

Ben Krause
044 695 0412
082 784 9815
Ben.krause@harcourts.co.za

Marlene Tait
076 896 9400
Marlene.tait@harcourts.co.za

Fasiliteite

Radio SFM

Chris van Zyl
083 409 4814

Lynette van Zyl
083 409 4800

Hart en Hengel

Wynand Beukes

079 773 8326

wynandbeukes@yahoo.com

Brink & de Bruin Oogkundiges

Hendrik
076 634 6416

Bernard
044 695 0114

Seefront Wassery

Estie Badenhorst
072 767 6311

Konferensie Fasiliteit

Werner Kock
044 601 7200
082 372 5874

Skoffelskuur

Werner Kock
044 601 7200
082 372 5874

Walvis Saal

Adrie van Dyk
076 042 5104

ATKV-Warmwater Swembad

Werner Kock
044 601 7200
082 372 5874

Post@Print

Laci Farago

082 453 2117

laci@doron.co.za

Ronel Farago

082 466 3649

ronel.post@print.net.za

 

Nike Biltong

Lorinda Stratford – 072 293 5394 / 082 443 2429

jjbothma@telkomsa.net

Hartenbos Carwash

Geleentheid om jou kar te laat was terwyl jou kinders baljaar in die pretpark. Ook die perfekte geleentheid om ontslae te raak van die oortollige sand terwyl jy heerlik ontspan in een van ons restaurant of inkopies doen!

Annelie Bester
082 821 8933
zelexa@gmail.com

Alex Bester
082 770 0923
mskuervoer@gmail.com

Geskenke en Huisware

Mond en Voet Skilders

Riaan
Yvonne
044 873 4584

Carlu Jewellers

Egte silwer juweliersware.

Louisa Cronje
060 974 5200
carluwholesale@telkomsa.net

Anastacia/Karin
079 472 8171

 

The Nut Case

Neil Croukamp

062 169 8265

blmdharris@gmail.com

Glinsterland

Kinderspeelgoed, juweliersware en ornamente.

Francois Steyn
072 588 3062

Boet Steyn
078 943 9984
Fsteyn107@yahoo.co.za

Moerby Restaurant

Jou een stop winkel!

Koffie, koek en kos. Biltong en braai, gas hervul, kamp toerusting, tuisneiwerheid en braai gereedskap

Anne-Marie Kock
083 564 6462
moerbyhartenbos@gmail.com

Crazy Store

Carl Janse van Rensburg

082 491 7193

Coastline Curios

Skulpie winkel, alle bykomstighede en geskenke met skulpies en vele meer.

Deon de Vries
044 050 3751
082 373 6773
coralreeff@telkomsa.net

Matchbox

Klere , geskenke, holsters sandale, strand plakkies en dekor items.

Lynette Cronje
028 754 1445

Norma
082 691 5500
079 209 0457
matchbox@vodamail.co.za

Hare, Gesondheid en Skoonheid

Go Zone Water

Johan Hatting

082 412 7497

johan@gozone.biz

 

Derick Bantjes

082 888 0451

derick@coldcurve.co.za

Wellness World

Maandag tot Donderdag: 05h00 to 21h00
Vrydag: 05h00 to 20h00
Saterdag: 07h00 to 15h00

Wellness World
044 333 0216

mosselbaai@wellnessworld.co.za

www.wellnessworld.co.za

The Room

Haarsalon

Surette Grobler
082 580 8905
064 815 6066

Clicks

Michael Watson
071 602 9999

Johan
076 519 1700
044 695 1378

Front Der Mer Beaute

Anet Classen

076 060 0047

anet@petrox.co.za

Inkopies

Go Zone Water

Johan Hatting

082 412 7497

johan@gozone.biz

 

Derick Bantjes

082 888 0451

derick@coldcurve.co.za

The Nut Case

Neil Croukamp

062 169 8265

blmdharris@gmail.com

Pick ‘n Pay

Die tweede grootste kettingwinkel in Suid-Afrika waar jy al jou kruideniersware kan koop.

Gert Kruger
044 695 2563
fhartenbos@pnp.co.za

Pick ‘n Pay Drank

Maak enige geleentheid ‘n spesiale okkasie met ons groot verskeidenheid van wyne, bier, “ciders” en allerhande ander alkoholiese drankies.

Gert Kruger
044 695 2563
fhartenbos@pnp.co.za

Klere en Bykomstighede

Driftwood Clothing

Hennie Herbst
072 282 0411

Margie Herbst
082 310 7749

Outerpool Surf

Swemklere, T-hemde, kortbroeke, handdoeke, strand benodighede en branderplanke.

Andre Kruger
083 259 7621
dingdagsurf@wam.co.za

Marlize Joubert
071 356 2231
marlizejll@gmail.com

Chilloes

Unieke plakkie kombinasie wat groot genoeg is om ‘n pennesakkie te pas.  Dit is uniek en kan opgedollie word in jou eie smaak, dit is vir seuns en dogters.

Shani
044 050 1981

Matchbox

Klere , geskenke, holsters sandale, strand plakkies en dekor items.

Lynette Cronje
028 754 1445

Norma
082 691 5500
079 209 0457
matchbox@vodamail.co.za

Leather King

Leer handsakke, leer beursies en reisigers sakke.

PK Joubert
082 807 1169
071 694 0068
leatherkings@yahoo.com

Lani’s Boutique and Storeroom

Geskenke, klere, juwele,  en dekor bykomstighede.

Eldorette & Jan Snyman
044 6950973
082 373 4796
eldoretsnyman@gmail.com

Atlantis Stranddrag

Swemklere, T-hemde, kortbroeke, handdoeke, strand benodighede en branderplanke.

Craig Else
08 578 4732
craige.else@tsogosun.com

Janiene
072 130 5997

Restaurante en Kuierplekke

Danielle’s Ice Cream

Nico Marais
082 770 0092

Sylvia
072 747 9566

Piza e Vino

Albert Wife
044 303 0203

Anet Anderson
082 519 4631

Zoooti Pizza

Wegneem pizzas

Kobus Vorster
083 269 8551
kobusvorster@me.com

WP Burger
073 200 1005

Moerby Restaurant

Jou een stop winkel!

Koffie, koek en kos. Biltong en braai, gas hervul, kamp toerusting, tuisneiwerheid en braai gereedskap

Anne-Marie Kock
083 564 6462
moerbyhartenbos@gmail.com

Doughy’s Restaurant

Koffie café, bakkery, pizzas en vars gebak.

Boetie Burger
044 050 1987
Labaguette@vodamail.co.za

Na Donker en Koswerf

Bekendstelling tussen Julie 2018 – November 2018

Werner Kock
0446017200
082 372 5874
wernerk@atkv.org.za

Takoda Spur

Familie restaurant met ‘n groot verskeidenheid disse, groot porsies en smaakvolle kos, alles in ‘n warm en ontspanne atmosfeer.  Word bedien met ‘n glimlag terwyl kinders baljaar in die speel-area.

Marius Schoeman
044 695 0382
jschoeman@live.com

Jako v.d  Berg
087 808 9634
info@takodaspur.co.za

Ocean Basket

Een van Suid-Afrika se gunsteling seekos restaurante, vriendelike mense en ‘n gevoel van “huis”  beslis beste waarde vir jou geld.

Natasha
044 050 1982

Johan Schoeman
071 893 3519
hartenbos@oceanbasket.com

Pizza & Donut Den

Pizzas, oliebolle, burgers en roomys.

The Pizza & Donut Den
082 624 9805

Mrs Fish

Vis-en-skyfie wegneem restaurant.

Len Muller
082 929 0915
lmuller@polka.co.za

Rene Muller
082 926 4511

Maryna du Toit
083 388 1619

 

Selfoondienste

Vodacom Chatz

Hernuwing van kontrakte en selfoon toebehore.

Kantoor nommer
076 750 6904
chatz.hartenbos@vodadealers.co.za

V-Fix

Herstel selfone.

Faisal
082 221 4500
faisal@3gcell.co.za

De WItt le Roux
082 471 3577